Jelikož už poslední GeoDrink byl v květnu, tak jsme se rozhodli o uspořádání dalšího (zejména na dotaz již několika lidí).
Co takhle někdy v prosinci? Ideální by asi byla opět neděle odpoledne (pokud 18.12 tak az po 14.hod), místo stejné, t.j. Brno, Kraví hora, V-club. (jako obvykle, neboť je v dosahu MHD, parkovacích míst hromada a zdarma, téměř v centru Brna, poblíž je park, krytý bazén, hvězdárna).
Jestli máte návrh na nějaký termín, dejte vědět. Díky. David za dape team.
Tez bych prijel z Praglu na otocku, pokud jeste na CD plati relacni sleva na EC (od pristiho roku ji CD rusi a jezdi za normalni ceny). Tak pro mne je prijatelna nejaka sobota ci nedele ale ne na vanoce. Jen nevim zda nebudou vsichni tu posledni nedeli vytizeni kupovanim darku pred vanocemi. Takze ja bych bral 18.12 nebo az v pulce ledna, prizpusobim se.
len pre upozornenie - na 10. prosinca planujem Vianocne geopivo - tentoraz v sobotu, aby mohli prist aj CPcka :), tak snad si casom nebudeme kolidovat.
Omlouvám se. Nějak jsem spletl datum GeoPiva v Praze a tak svůj příspěvek upřesňuji. Nám by vyhovoval dřívější termín, včetně toho navrhovaného Jedlou.
Zatim padly navrhy na pristi vikend 3.-4.12., ale event cache je stale disablovana - bylo by dobre enablovat ji aspon 14 dni dopredu, aby se o tom vcas dovedeli i ti, co nesleduji toto forum a nechavaji si posilat jednou tydne upozorneni na nove cache - takze bych se priklanel k pozdejsimu terminu (18.12.)
Co se me malickosti tyce (uz jsem taky nevydrzel a jdu se vyjadrit, i kdyz teda nevim, koho to zajima :]] ), tedy co se me malicosti tyce, je kazdy termin stejne dobry, resp. stejne spatny (casu je malo porad). Ale pisu sem hlavne proto, abych se viditelne, slysitelne, citelne priklonim k Haggaeove poznamce o enablovani… skutecne by to asi chtelo rozhodnout a placnout konkretni termin, at se da neco planovat ci neplanovat … diky
Take bych privital zverejneni konkretniho data. Do Brna na geodrink bych zajel rad, ale pokud se o nem dozvim 2 dny predem, tak nemuzu zarucit, ze se mi bude chtit prekopavat program.
No, nevím, jestli nakonec není lepšáí nechat GeoDrink na leden (třebas konec ledna). Nevím jak Vy, ale já těžce nestíhám. Konec roku se neúprosně blíží a to musím stihnout zařídit ještě hromadu věcí v soukromém životě, že fakt nevím co dřív. Na druhou stranu je hloupé ho pořádat a nezúčastnit se ho.
Samozřejmě, termín bude zveřejněn (enablovaná cache) dostatečně dopředu.
Díky moc za pochopení.
david/dape