Dnes došlo k uveřejnění opakovatelné události “GeoDrink”, konané v Brně. Všichni jste srdečně vítáni.
Zitra dne 4.12.2004 se v Brne kona GeoDrink.
Toto je posledni vyzva. :-))
Odkaz je zde:
Dape, kde je přesně ta hospoda? To je ta bývalá samoobsluha nalevo od šaliny v kopci (před odbočkou ke koupališti)?
Dík
Hospoda je presne na tech souradnicich, ktere jsou uvedeny v zadani.
Jestli je to byvala samoobluha, nevim, jiz nekolik let tam stoji V-club, kde vyborne vari - je to tim celkem proslule, je tam hezke prostredi a v lete je tam prima zahradka. Pred tim je tam velke neplacene parkoviste.
Jinak, je to od hlavni silnice cca 30m pri ceste vzhuru ke koupalisti v pravo. :-)))
Ale neni nad souradnice, ne? :-))
Toz sa tam majte pekne, popite a pokesujte aj za nas :)))
BTW ak ma niekto zaujem, v sobotu o piatej je event cache vo Viedni. (mohli by ste z Brna prebehnut do Viedne, 2 eventy za den, to je vyzva :)))
Skvelee, doopravdy pekne setkani v Brne, ani nebylo treba jezdit do Vidne. Dekujeme DAPE a JEDLA tymum za dobrou organizacni pripravu a rovnez JanB za navstevu z Prahy! Bylo to pro nas prijemne prekvapeni!
, skoda ze nebyl Saman z Drvokocurom..
Zdenek
Diky. Chceme jeste vsem zucastnenym podekovat za jejich cas a chut se zucastnit tohoto GeoDrinku. Diky!
Predpokladany dalsi termin byl jednohlasne (vlastne mnohohlasne ale jednomyslne) odsouhlasen na termin unor/brezen (tesne pred sezonou) na stejnem miste, u stejneho stolu opet v sobotu ve 13. hodin.
cau
to nebolo celkom realne, my sme boli v BA a nakoniec sme nesli ani za vami, ani do Viedne, ale sme doma oslavovali a cachovali sme az v nedelu poobede.