Chci se zeptat, zda-li někdo z Brna plánuje jet na tuto akci autem, případně by se taky “rád svezl”. Díky
Já bych byl býval strašně rád se zúčastnil, avšak bohužel termín se zároveň kryje se srazem sportovních novinářů na Orlíku …
Chci se zeptat, zda-li někdo z Brna plánuje jet na tuto akci autem, případně by se taky “rád svezl”. Díky
Já bych byl býval strašně rád se zúčastnil, avšak bohužel termín se zároveň kryje se srazem sportovních novinářů na Orlíku …