V pátek 4.8. vyrážíme na jednodení geoexpedici na Českolipsko. V autě mám dvě volná místa a tak se ptám jestli by nějaký kešer s Prahy neměl zájem jet s námi. Předpokládaný odjezd by byl mezi 9-10 hodinou z Nových Butovic od metra.
Případní zájemci volejte na mobil 723519254.
Airspotter