Používáte někdo výše zmíněnou kombinaci ? Popř. HaluMo, neuvažuješ o nějaké podpoře. ( nemám na mysli stahování dat z webu, ale spíše možnost zápisu keší nejen s GC ale i WM prefixem, popř. import z GPX nebo LOC souboru)
Viz: http://geoget.ararat.cz/doku.php/todo
Tedy, je to ve stadiu rozmysleni co ze by to obnaselo a k cemu by to bylo. Jakekoliv pripominky a napady vitany.