geohospoda bude 3. zari pri Hamerskom rybniku

Po telefonate s Dorcadionom stanovujeme termin Prazskeho geopiva na piatok 3. zari o 18.00 v restauracii Hamr (ulica K Vode) na brehu Hamerskeho rybnika v Prahe-Zabehlicich. Spojenie - konecna tramvaje n. 11, bus 188. (nie je iste, ci pivny stan v Strasnicich este bude stat).

Ak budete mat zaujem, prinesiem nafukovaci cln a budete mat prilezitost najst nasu piratsku cache na nearby ostrove (zoberte si na to oblecenie) - dajte mi vediet, ci mate zaujem, aby som to nevlacil zbytocne…

Ak to pojde (pocasie+obsadenost), objednam stol vonku + jedno petangue ihrisko :)))

Tesime sa na Vas :)))

P.S. dajte sem na forum vediet, kolko ludi pride, kvoli objednaniu stola.

Já určitě dorazim a plavky si beru s sebou :slight_smile:

Já taky dorazím :-). Moc by mě ale zajímalo, jak je to tam se signálem Errortelu. V minulé geohospodě (v tom pivovaru) to bylo hodně slabé a na geo-pivo vždycky zvolíte týden, když mám službu na telefonu :-(.

Člun je dobrý nápad. Ostrovní cache mi jako neplavci přijdou nedosažitelné :frowning:

Co se týká nabídky Haggeause tak je opravdu lákavá a pokud nazapomeneme krabičky doma, tak bysme to rádi využili. Ty bílé pixličky jsou strašně vidět :slight_smile:

I.

S Hamrem je to dobrej napad. Znam to tam dobre a je to tam pekny.
Signal ET tam je, a je ho dost :))
Urcite prijdu a pokud nezapomenu beru i plavky.

Ja sa inac divim, ze ludia na tie ostrovne cache plavaju :slight_smile: ja som ju pripravoval na nafukovacom matrace - ktory sa zacal v polke rybnika vypustat :)))), ale kvoli Gandhiho cache som si nechal z Blavy priniest cln…
Dnes na nu ideme :slight_smile:

Uploadni pak fotky z plavby a muzeme posoudit, jestli bude
lepsi vzit tvuj zeleny nebo muj zluty. Mam prinest vesty
pro neplavce?

nemam digital, takze neuploadnem :frowning: a radsej neberiem Practicu, keby som sa naaaahodou cvakol :slight_smile:
ale moj je pre jedneho cloveka + maximalne jedno dieta. Otestujem ho a dam Ti vediet. Vesty urcite zober, aby sme neprisli o Ivet ;-))))

Tak to bude asi nas cinsky dvoukajak s nosnosti 350liber [link] lepsi, zvlast jestli budeme prubezne popijet a vyrazet na ostrov. Muzeme vzit oba, at se rychleji vystridame.

Hmm, jestli dobre prepocitavam na kg, tak to by asi 2 clenou posadku Bxhome neuvezlo :stuck_out_tongue:

Asi uvezlo, 350lb je oficialni nosnost, ale jezdil jsem s timhle kajakem na vikendy s dvema detmi a potrebnym kempovacim vybavenim, nalozeni jsme byli [takhle].

Ja budu radeji povzbuzovat z pevne zeme..! At se mlaadii vydovaadii :-))

vcera som ten svoj vyskusal v Davli a zistil, ze som z neho vyrastol, nohy som mal prehodene cez krajnice :). Navyse jeden ventil trochu pustal vzduch. Takze zober prosim urcite ten svoj, ja ten svoj necham doma…

ok, vezmu, prines pumpicku.

Doufám, že budou i ty vesty pro neplavce… pokud ne, tak budu radši přihlížet ze břehu :slight_smile:
Díky.