Na stranke http://www.garmin.sk/ si mozete precitat o hre pre geocacherov prebiehajucej na Slovensku.
- cena je nova GPS

Na stranke http://www.garmin.sk/ si mozete precitat o hre pre geocacherov prebiehajucej na Slovensku.
Toz, GPSka mi zatim k plne spokojenosti funguje, ale vypada to zajimave. Jak na ty souradnice tak od oka koukam, jsou to primo nejzassi body Slovenska. V Madarsku ci Rakousku uz je cachemi pokryte maji, v Cesku zatim ani jeden. Jsou to tedy svym zpusobem hodnotne a exkluzivni lokality a jen doufam, ze tuhle ctverici (respektive petici) alespon dodatecne zaregistruji na gc.com az vyprsi ta lhuta komercni souteze, abychom si za to mohli taky pripsat carky. Hadam, ze cislo pet bude presne na zemepisnem stredu Slovenska. No, ze bych si konecne zahledal taky za Moravou - uz by bylo nacase… Mimochodem, da se nekde v Praze sehnat jizdni rad na Slovenske zeleznice (myslim papirovou knihu, ne elektronicky)? Zkousel jsem to pred nedavnem v prodejne slovenske knihy v Jilske ulici, ale marne…
bojim sa, ze to tu nikde nezozenies…
v Blave na stanici to ale urcite maju ![]()
pokial viem, zaregistrovali geohru ako event cache (trosku podivne)
myslim, ze sa tam tej hry zucastni len par ludi, takze mas sancu, Toniczech :))))
Ozaj podivne… zvlast potom, co jsem cetl ve forech NJ Adminuv prispevek [zde], ze je to letos naposledy, co schvalil NJ Statewide Cache Hunt, protoze neodpovida pravidlum pro event cache - a to je pritom nekomercni “zavod”. Je prima, ze Erik schvaluje benevolentne vse, co mu prijde pod ruku, ale obcas je ho treba usmernit poznamkou “Should be Archived”.
hm, a to este jednotlive cache su zaregistrovane tiez divne ako multicache :)))
Aha, tak jsem se podival i na COM a jsou tam - i kdyz me dost prekvapuje, ze takove otevrene promo cache schvalili (ze by garmin prispel groundspeaku na lepsi server?)
Ale jenom dobre. Ted jenom jestli zastoupeni Magellanu nedostane za ukol hrat si na piraty. ;-))) Ale vyzva je to lakava. Jen nevim, jestli se dokazu pro Slovensko na nekolik dni v kuse uvolnit v dohledne dobe - prece jen na konci listopadu uz bude NORTH a EAST spatne dostupny…