GeoJeseniky 2007 - hledam kacera(ku) na odvoz

Pokud by nekdo z Vas vyrazel z Prahy a mel volne misto v geovozidle, tak bych se moc rad svezl. Na dopravu rad prispeji.

Do eventu na gc.com jsem si rovnez dovolil tuto zadost napsat.

Dikuju moc,

Jirka (606 763 664)

 

Ahoj,

pravděpodobně (na 90%) pojedu autem, takže budu mít 2-3 místa volná [au].  Pokud nemáte averzi k švédským "tankům" (starší devítka) ... [:)]

   

To George_CZ ,

Ahoj,

diky za nabidku, rad pojedu a je mi jedno jakym to bude vozem. Jeste se domluvime mailem nebo telefonicky pred samotnym odjezdem.

 

Jirka

I já se přidám… též pojedu autem od Příbrami přes Prahu, takže kdo by se chtěl se mnou svézt, ozvěte se :wink: Mám 3 - 4 místa a jedno místo na střeše na kolo :slight_smile: Jednalo by se o Opel Astra Caravan :slight_smile: e-mail: [email protected] nebo ICQ: 347-157-570

Ahoj,
také pojedu autem přímo z Prahy v pátek večer a mohu vzít jednoho zájemce i s kolem.
NadaK2 :wink: