Geojeseníky 2009 SE - informace

Ne všichni přihlášení mají listing eventu na watchlistu, takže tady pro jistotu zopakuji, že při dostatečném projevení zájmu necháme vyrobit eventová trička s logem GeoJeseníků.
Takže kdo ze současných nebo i minulých účastníků eventu chce mít památku na Švagrov a jeho profláklé logo stromečku se srdíčkem ;), tak ať moc neváhá a napíše sem, nebo do listingu eventu - letos budou GeoJeseníky pravděpodobně naposledy (proto také budou letos mimořádně dva eventy - jarní a podzimní.
Grafický návrh a podrobnější informace se brzy objeví v listingu eventu.

Případné další dotazy k eventu můžete směřovat do tohoto vlákna.

Jasan… triko na památku beru :wink: A už nám tam pomalu rezervuj místo… jsme celý natěšení… Za příbramáky zdraví seiza:p

PS: Tak až teď jsem si všiml, že už se nechytáme… škoda… nějak mi unikla notifikace… :frowning: Užijte si to tam a ať Vám vyjde počasí jako nám po ty dva roky, co jsme na Jeseníkách byli :wink:

Hele, a proč si ho tedy nezarezervuješ? :o

Zaspal jsem notifikaci, už jsem a to koukal, že máme smůlu… Nečekal jsem takový fofr…:wink:

To vás je tolik? stále je ještě 6 míst volných (v této chvíli).

Ahoj, škoda, že už jsou GeoJeseníky letos naposled. Pokusime se přijet na podzim. Teď v květnu už máme jednu negeoakci.
Jen nás udivuje, že Colonel ještě není will attend :).

PS: Tričko si rozmyslíme, kdybychom přijeli v září, slušelo by nám… :slight_smile:

Colonel, zdá se, asi bude mít v tom termínu jinou akci. tak snad mu to vyjde na podzim.

No jo… početná kačerská rodina… Už posledně nás byli dvě auta, 9 kusů… a stále se rozrůstáme… Ale podzim si fakt pohlídáme, vždyť to bude už naposledy a já se ještě pořád nedokopal ke kešce u Pradědu :wink: Už jsem objevil náhradní event, kam se ještě vejdeme… Přesto díky za zájem Mione :stuck_out_tongue:

Tak trochu doufám, :wink: že je šance, že se současná ekonomická krize prohloubí a město nebude mít dostatek peněz na plánovanou "rekonstrukci" Švagrova (zřejmě pro účely nalákání majetnější a zahraniční klientely do zdejší lokality).
Pak by asi GeoJeseníky mohly pokračovat v tradici i další rok, či léta.

Hlásíme, že eventová trička jsou již oficiálně v nabídce.
Můžete si je od této chvíle objednávat. Více informací v listingu v odkazu na rezervace (visit link)
(Je možné požadovat k logu navíc vyšití vašeho geonicku)