Jendo, neslo by s tim “zelenym muzikem” neco udelat, aby to nevadilo ve vyberu diskusi u vsech vlaken?? Jak ten Geokacer hrabe s too motyckoo a lupe to v repraku, toz nejde nic kloudnyho navolit :-((( Predem dekuji a navidenou ziitra! Zd.
Mas pouzivat Mozillu firefox a k ni extension “Adblock”. U zaby mam zatrzitko “adblock” kde kdyz kliknu, uz zabu neuvidim. ![]()
Taky reseni, nicmene me se taky ta podivnost moc nelibi, kdyz jsem to videl prvne, tak jsem se az lekl, co to je za divnyho vira … ![]()
Ale aby si nekdo nemyslel… Mne se to libi! Ja to nebloknul a libi se mi to! ![]()