Ahojte, v sobotu sa s Milancerom chystame na jednodenne lyzovanie do Pece pod Snezkou spojene s odlovom minimalne jednej cache Z technickych pricin nemame k dispozicii geovozidlo, tak ak nahodou niekto s vlastnym vozidlom ma chut zalyzovat a zakesovat si v tej oblasti, budeme radi.
Ak sa nikto s vozom nenajde, pojdeme z Prahy autobusom, tak sa mozete tiez pridat, ak mate zaujem
Pripadni zaujemcovia - ozvite sa dnes do cca 16.00 pls na moj mobil 736620893, diky
Samane, je tam vichr, mnohde se zastavili lanovky…
Já bych jela, ale máme velkou rodinnou oslavu u mne na domečku, tak to prostě nejde. Jinak bych moc ráda jela… Lyže, hory, to já prostě miluji… Tak příště
Doporučuji také třeba Herlíkovice u Vrchlabí, lyžařský areál má 2 čtyřsedačkové lanovky a od horní stanice sedačky na Žalý je to jenom 100 metrů k Cache, v zimě je odlovitelná v loni jsem ji na závěr lyžovačky odlovil.