Geomapa

Ať heldám jak hledám, nenašel jsem způsob, jak se přidat do Geomapy.
Poradí někdo jak se to dělá?
http://www.geocaching.cz//mapa.php

viz. kačermapa:
Cituji

pozor, nefunkční v Opeře, nutno zadat přes IE (nebo něco jiného, kde to jde)

Jinak mě by zajímalo, proč to hlásí cosi o http refereru a jak se toho zbavit.

No tak mi to nenacte ani explorer. Zas obstrukce. Proc nemuzou bejt v profilu home coordinates a tahle blbina se preci muze zobrazit automaticky…

Jsem to zkusil (IE 6.1) a pohoda. Zobrazím mapu, zvětším detaily na mapě a pak dám pravé tlačítko myši na místě kde chci vložit údaj. Objeví se kontextové menu a jenom vyberu Nastavit domov a je to.

v IE to funguje, i v IE7. Vyzkouseno asi ze ctyrech PC.

Protože je na tom práce jak na kostele a ten manik co to dělá na to nemá tolik času, aby fungovalo všechno najednou. A někomu se může zdát pohodlnější zakliknout místo v mapě než přepisovat souřadnice.

Problém může být v nastavení vlastností prohlížeče (mně to při zobrazení mapy ve stavovém pruhu psalo na stránce se vyskytly chyby, ale zadání i odstranění údaje bylo funkční).

Charoon: Zrovna tohle mi ale prijde jako velmi drobna uprava. Jaky je rozdil, jestli naberu souradnice kliknutim na mapy nebo je zadam primo do databaze? V Opere nefunguje ten rightclick a explorer pro jistotu vubec tu mapu nenacte. Chapu, ze se tu bavime o vice ci mene nekomercnich vecech, ktere lidi delaji ze zapalu pro vec. Ja to taky nerikam s nejakym nastvanim nebo znechucenim. Ale kdyz uz delam nejakou funkci, tak muze fungovat vic, na prvni pohled logickych, variant.

Tak mně to funguje, abych to vyzkoušel, s velkým sebezapřením jsem kvůli tomu zapnul IE 6.0.

Jakej expolerer pod jakým OS?

S IE tu nikdo jiný problémy nehlásil. Já to mám vyzkoušené na IE7 pod Vistama i pod XPčkama.

Normalni WidleXP a explorer je 6.0.2900.2180. Dole to napise, ze na strance doslo k chybam a kdyz si to rozkliknu, tak to pise:

radek:2
Znak: 3
Chyba: Class neni definovano
Kod:0
Adresa URL: http://www.geocaching.cz//mapa.php

radek: 21
Znak:5
Chyba: Objektu tuto vlastnost nebo metodu nepodporuje
Kod:0
Adresa URL: http://www.geocaching.cz//mapa.php

Ale tyhle veci me doprovazeji furt. To samy mam treba s Travel Buddy na mobilu, ze me to porad otravuje s dotazama, jestli smi aplikace pristupovat na flashku. Nikdo mi zatim neporadil, co s tim. :slight_smile:

Aby se z toho nestala kauza jak do Reflexu, zkusil jsem nainstalovat Explorer 7 a v nem to uz slo. Ted se jen modlim, aby mi tahle instalace nepritahla do systemu dalsi uzasna vylepseni, kvuli kterym si to ve finale pujdu hodit :slight_smile:

Jeste zjistit, v jakym tvaru si mam do profilu zadat status bar a uz to bude skoro dokonaly :slight_smile:

Koukni třeba sem: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=13&thread_id=5327&sort=&rowstart=0

Dekuji ti, dobry vile - snad to bude fungovat :slight_smile:

Hmm - je to naky divny

Pouze pro Lhotas:

do pole Profil gc.com: Geocaching > Groundspeak - User Profile

do pole Status bar: http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Tvuj+vlastni+text&uid=d7b93502-d2ef-4c23-9000-1ec9e19b5a10&bg=1

Tohle jsem odkoukal. :slight_smile:

Uz to mam - je to krapet na palici, ale uz to jde B) Diky

To jestli ti to zrovna tobě přijde jako drobná úprava je mi šumák. I na drobnou úpravu je potřeba nějaký čas který zrovna nemám a udělám to až ho na to budu mít. Kromě tý tvojí je tu milion dalších drobnejch úprav a i když na tom skoro furt dělám, tak to nezvládnu všechno najednou. A teď jsem rád, když ty věci fungují aspoň v jedné variantě, luxus pracovat na víc variantách, aby to vyhovovalo každému si teď nemůžu dovolit.

Tak se hned nerozciluj. Prdne ti zilka a budes tahat nohu. Snad jsem toho tolik nerek.