Geonautek posiluje svou pozici v žebříčku Ostrava Cachers a do svého teamu přijal novou členku - Viktorii (8.10.2007). Tak tedy tatínku a maminko Geonautkovi, přejeme Vám i Viktorii hodně štěstí a zdraví a doufám, že se brzy někde potkáme u nějaké "kočárek drive kešky".
Dekuji za gratulaci. a coby pysny otec pridamjednu fotecku.