GEONOHEC 2008 - bude !!!!

Dovoluji si informovat vsechny, kteri se ucastnili prveho rocniku ale i ty, kteri maji o akci GEONOHEJBAL zajem, ze se bude konat jeho pokracovani i letos !!! Kurty na Stvanici jsou zamluveny na sobotu [color=blue]20.9.2008 !! [/color] Prosim timto budouci ucastniky aby si rezervovali termin. Oficialni stranku zatim pripravuje graficky Saman k zverejneni. Bude se opet hrat ve smisenych trojkach !! Tesim se na vasi ucast a dobrou zabavu jako byla loni!