Vyzvedl jsem z GeoNuklearniho testu TB Yellow Tie Rigel2
Podle logu je stale na eventu.
Ptam se tedy ucastniku eventu, zda nema nejakou informaci o tom, kdo jej vyzvedl a ulozil do GeoNuklearniho testu.
Konec hlaseni. Dekuji
Vyzvedl jsem z GeoNuklearniho testu TB Yellow Tie Rigel2
Podle logu je stale na eventu.
Ptam se tedy ucastniku eventu, zda nema nejakou informaci o tom, kdo jej vyzvedl a ulozil do GeoNuklearniho testu.
Konec hlaseni. Dekuji
Obcas se travelbugy zaseknou, zkus ho vyzvednout znovu (chapu-li to dobre, tak je ted fyzicky u tebe?)
Možná si jenom dotyčný spletl názvy obou cache, poněkud nešťastně jsme obě pojmenovali skoro stejně… Prostě ji grabni a neřeš… ![]()
JJ to chapu. Spis jsem chtel dat dotycnemu sanci to dat do poradku.
Jeste jeden dotaz. Mam ho vyzvednout z eventu, vlozit do kese, odkud jsem ho fyzicky vyzvedl, a dal uz normalka?
Abych zachoval jeho skutecnou cestu?