Geopaintball Doleva ;)

Zdar,
má někdo v plánu jet na 1. Czech Geopaintball z trasy Vsetín-Valmez-Hranice-OL. Že bych někoho přibral, ať nejedu sám.

[color=blue]Ahoj, já se na paintball chystám a protože jsem teď bez geovozidla, tak bych se svezl. Přispěl bych ti i na benzín. V kolik asi pojedeš přes Hranice a budeš ještě po cestě lovit?
Ivo[/color]

doprava..doleva:-) taky bych se svezl budu na kraji olomouce a na MHD jsem línej:-) …ale ne jen joukuju..uvidime se v sobotu;)