Dalsie Prazske geopivo bude po dohode s Pitrisom opat na Bielej hore, a to vo stvrtok 21.9.2006 - stranku pripravim v pondelok. Tesime sa na Vas, dufam, ze termin i miesto bude vacsine vyhovovat.
Dobré místo a skvělá kuchyně. Rád zase přijdu.
Bohuzel jsme v praci tak nemuzu,ale Ponik jede a poveze nekolik mojich CWG takze kdo mate chut vysmelit svoje CWG za me jdete za Ponikem.
Super, rad vymenim ![]()
Také vezmu nějaké CWG na výměnu.
Jak jsem už psal v jiném vláknu tak nás při výměně CWG na geopivu bude zastupovat Poník & team. Z časových důvodů se bohužel nemůžeme zúčastnit.
My bohuzel zadny GC neprineseme.
A neprinesli jsme, ale zkuste se podivat na www.patolog.estranky.cz, treba tam najdete napovedu k nektere kesi.