GeoPivo

Obnovili jsme GeoPivo s novým termínem. Na eventu se budou projednávat trička a salzburg :slight_smile:

Projednavat asi tezko :smiley: vidim to tak, ze se tam budou predavat, tem kdo si je objednal… Jestli prijdu, vubec se me to nehodi. Hlavne, ze jsem z darebakem jel vcera autem, vid?:expressionless:

Promin Luky, termin jsme dohodli s tomem az vecer… :frowning:

Me to nevysvetluj :smiley: vysvetluj to vsem co si prijdou pro triko a nedostanou ho, kdyz tam nedorazim… no pokusim se dojit, ale sance ze prijdu je 25%

Lukynovi_CZ davám větší šanci na účast :smiley: podle mně si nenechá ujít takovou geoudálost :smiley: jinak zdravim všechny :smiley: