Obnovili jsme GeoPivo s novým termínem. Na eventu se budou projednávat trička a salzburg ![]()
Projednavat asi tezko
vidim to tak, ze se tam budou predavat, tem kdo si je objednal… Jestli prijdu, vubec se me to nehodi. Hlavne, ze jsem z darebakem jel vcera autem, vid?![]()
Promin Luky, termin jsme dohodli s tomem az vecer… ![]()
Me to nevysvetluj
vysvetluj to vsem co si prijdou pro triko a nedostanou ho, kdyz tam nedorazim… no pokusim se dojit, ale sance ze prijdu je 25%
Lukynovi_CZ davám větší šanci na účast
podle mně si nenechá ujít takovou geoudálost
jinak zdravim všechny ![]()