tak jsem se bavil ted s jednou znamou a byla na me vznesena otazka: "proč se dětem říká georobotci?"
jelikož jsem ji nedokázal odpovedet, obracim se na vas mi drazi geopratele… PROC se jim tak rika?
ja osobne sem jim tak zacal rikat z duvodu "neobvykle prezdivky". ale vlastne i me by me zajimal skutecny vyznam tohoto "titulu"
ok.
diky moc ![]()
mi to nedoslo v tuhle nocni hodinu ![]()
Hezke cteni takhle pred spanim
Bohuzel - bohudik ale zadny geo-robotek neni naplanovany, takze si to budu muset odlovit vsechno zase sam ![]()
bohuzel to tak take vidim (nebo bohudik?) ![]()
Tak to je ovšem bomba. Skvělé a pravdivé počteníčko.
![]()
Jj, georobotka je hrozne vyhodna v mistech, kde je premudleno. Kdyz taha mikrosku treba ze skuliny pod zdi, nikdo si ji nevsimne. Kdybych se tam valela ja, bylo by to zajimavejsi. Maně vzpominam, jak jsem se plazila pod modrym ocelovym mostem v ČB… Tam by se hodila… Kdyz me vsak manzel videl, tak se radsi odklidil z dosahu ![]()
Kazdopadne - urcitě "jít" do georobotků!!! Pro GC ideální ;):)![]()
Tento nazev se mi nelibi, proto ho nepouživám. Určitě jsou ale děti pro odlov zamudlených míst ideální.