Zatím mi ty mapy v 2.1.0 nějak nechtějí fungovat…
Ale moc by se mi líbilo, kdyby bylo URL na mapy z idnes.cz, mají nejvíce informací přímo v mapě, seznam má většinu informaci v ikonách, které se v GS nezobrazí.
Zatím mi ty mapy v 2.1.0 nějak nechtějí fungovat…
Ale moc by se mi líbilo, kdyby bylo URL na mapy z idnes.cz, mají nejvíce informací přímo v mapě, seznam má většinu informaci v ikonách, které se v GS nezobrazí.
V čem je konkrétně problém? Je to odzkoušené a funkční.
Pokud jde o mapy.idnes.cz, tak to neposloužím. Už v mapy.cz je fůra práce a nemám chuť ani sílu ji dělat znova, namíc me se ty mapy z idnes nelíbí :). Pokud se do toho někdo bude chtít pustit, klidně poradím.
koukal jsem se na ne a system vrstevnic.. tezka bida. bez toho se v terenu neobejdu, takze IMHO nebrat. zlate mapy ze seznamu.
aha, myslel jsem ze je to v GSMapLoaderu jinak…
Už jsem to rozchodil, měl jsem tam chybu v URL. To že tam jsou vrstevnice je opravdu výhoda, zase to je ale docela málo podrobné. Spíše dávám přednost, když mapa obsahuje každou cestičku. Když přítelkyně geocachingu moc neholduje, je to jediná cesta jak ji na ně zlákat ![]()
Ale každopádně díky moc. Nechceš zveřejnit ten PHP script, co ty mapy podává?
Nemohl by prosím někdo poradit jak ty mapy nastavit?
Zařízení: HTC Kaiser.
Verze: 2.1.0.1
Problém: Po nastavení URL v custom maps se mi prostě ty mapy nestahují…
EDIT: Chyba se vyřešila vypadnutím baterky a resetem přístroje natvrdo…
Turistické mapy z mapy.cz jsou super! Jenom jsem si všiml, že např. Hranice na Moravě jdou zobrazit ve třech přiblíženích 2km, 700m a 400m, ale Morava (vše od Hranic na Moravě doprava) jde už jenom ve dvou a na 400m to píše že nejsou mapové podklady.
kdyby tak nekdo chtel pripdat podporu pro amapy.atlas.cz a jejich turisticke mapy, bylo to jeste lepsi. V tech mapach jsou vyznacene i turisticke stezky a cyklostezky
Turistické trasy jsou i v těch mých z mapy.cz. Pravdou je, že cyklostezky jsem tam nedával. Pokud by někdo chtěl radu při práci na dalším zdroji, nechť se ozve.
Ahoj, zkoušel jsem různé programy a nedávno mi známý doporučil geoscouta. Mám ho asi 14 dní a celkem by se mi i líbil. Ale nejdou mi mapy - zkoušel jsem customs, vše podle návodu: čistá instalace GC (někomu pomohl reintal, mě ne. Ani se smazáním složky). Vyberu custom maps, naťukám odkaz http://luv-i.net/maps/gettile.php?tile={0}-{1}-{2} , uložím. Otevřu keš, sráhnu mapy, pak kliknu na View - map - a nic. Jen Pro toto přiblížení není k dispozici mapový podklad. Co s tím?
EDIT//
Teď jsem si všiml, že nově importované keše nemají souřadnice. tím to asi bude
EDIT2//
Hm, tak u keší, importovaných před nainstalováním nové verze GS to funguje. Takže je to problém do jiné sekce.
Vypadá to, že luv-i.net je již delší dobu nedostupný. Nevíte někdo co je s ním?
Momentálně jsem na dovolená, server běží u mě doma, takže když vypadl, musíte počkat do mého návratu, což bude 6. září. Bohužel víc dělat nemůžu.
OK, taky jeden doma mám a vždycky když odjedu tak vypadne, to je Murphyho zákon!
Užij si dovolenou, nějak to překlepu s OpenStreetMaps.
Díky za správu, Šubi.
Tak server nám už zase jede… Díky!
Vím, že se to tu již kdysi trochu řešilo, tak jenom esli se něco nezměnilo, díky.
Za ty cyklostezky bych se taky přimlouvala ![]()
Ahojky jak to nyní vypadá s mapami z luv-i.net? Mě to nějak nefachčí a jelikož jsem nováček, tak se raději opatrně ptám. Možná je chyba někde u mě. Díky za jakékoliv info…
Edit: Tak snad server jede, po několika testech se mi to podařilo rozjet, ale kde byla chyba netuším;-)
Zdravím lidičky. Na netu je spousta kalibrovaných map pro oziho (našel jsem i10 000 čr. nedá se to nějakým způsobem upravit a použít of line ve scoutovi?
Dá se nějakým způsobem používat GS i s mapami ofline? Mám HP 5550 s nefunkční WIFI…Prosím o návod pro blbé…dík
Důležité upozornění
Vzhledem k tomu, že opouštím GeoScout a už nějakou dobu používám výhradně PocketDrake bude nejpozději ke konci roku (možná i dříve) ukončeno poskytování map z mapy.cz pro GS.
Pokud to někomu bude chybět a chtěl by se o mapy do budoucna starat, poskytnu mu vše potřebné. Pro provoz stačí webserver s PHP a cca 15GB místa na disku.
No tak to je prů…!
Já si GS nedovedu bez tvých map představit.
Zkusím se poptat u kámoše, který provozuje server zda by to tam nespustil, já jsem se k tomu co jsi mi posledně poslal vůbec ještě nedostal ![]()
Jinak by mi ale možná stačily offline všechny mapové čtverce, které bych nahrál do adresáře "CustomMapSession" a měl bych po problému. Není možné je od tebe získat?
Předem díky, Šubi
Možné to je, ale je to asi 15GB. Ty mapy jsou dva roky staré a neaktualizované.