Pokud jste pouzivali tento program , tak je venku nova verse.
Co IMHO znamena, ze do mesice gc.com zmeni sve stranky
Pokud jste pouzivali tento program , tak je venku nova verse.
Co IMHO znamena, ze do mesice gc.com zmeni sve stranky
parada, hned si pujdu vytvorit vlastni LOC soubor
jen doufam ze uz funguje hledani podle zeme
Jupiiii
zupa ! hledani podle zeme zatim sice implementovano neni, ale je tam volba FUN FACTOR, tusite nekdo co to je ? ze by nejaka nova ficura groundspeaku na spadnuti ?
Zatial som to nestihal nastudovat ale tipujem, ze to spocita z logov… nieco ako F/DNF, pripadne kolkokrat tam niekto napisal “toto je najlepsia cache na svete”.
Zajtra bude RTFM…
hurra
uz som pomaly zacinal rozmyslat nad PM opat je to tym padom nepotrebujem ![]()
There is also support for a new “fun factor” rating system that uses Bayesian analysis to determine whether or not the geocache comments are overly positive or not. It’s still pretty experimental, and isn’t easily tuned yet.
Cili s vyuzitim hodnoceni v logu dokaze (velmi nepresne zatim) najit nejpozitivneji hodnocene kese. Kdyz nepisete logy anglicky, asi se to nasich kesi tykat nebude :-). Ledaze bych si ta kladna hodnoceni na svych kesich prekladal sam, abych se vysvihl na celo. :-).
Dobry napad. Bayesianske filtre okasleme lahko. Takze si idem pisat do svojich kesi (pod inym nickom):
This fabulous marvelous incredibly funny great delightful cache is a must-see! Thank you thank you thank you!!!