GeoToAd?

Zdravim, jeste se vracim k pouzivani programku GeoToAd. Funguje nekomu? Me posledni verze 3.7.6 hlasi u AVG, ze je zavirovana a ani nefunguje. Cetl jsem to i na nemeckem foru, ze to taky nekomu neslo. A tady semtam nekdo prohlasi ze to pouziva. Jak to je? Diky za osvetleni :o)

Ahoj

ja to stale pouzivam.

teraz som to skusil, funguje to. symantec antivirus nehlasi nic.

mozes skusit fintu - stiahnut zdrojaky v ruby, nainstalovat ruby a potom to spustat ako script, to antiviru nemoze vadit.

tak s ruby mi to nikdy nechodilo, musel jsem pockat na oficialni exe. Jinak doporucuju opustit AVG - anitivir s nejvice falesnymi poplachy a nejmene nalezenymi viry - ale ted tu nechci spoustet flameware o antivirech

Ano, funguje. Uzivam pravidelne v malych davkach a vse bez problemu ;).