Po velkém úspěch prvních geotriček bych chtěl ještě nějaké přiobjednat. Já bych chtěl 3 ks.
Pokud by se nás sešlo víc a Honza by souhlasil, mohly by být trička i s příspěvkem na provoz domény GC.cz.|
Měl by ještě někdo zájem?
Po velkém úspěch prvních geotriček bych chtěl ještě nějaké přiobjednat. Já bych chtěl 3 ks.
Pokud by se nás sešlo víc a Honza by souhlasil, mohly by být trička i s příspěvkem na provoz domény GC.cz.|
Měl by ještě někdo zájem?
A jak je to s barvami?
Světlé barvy nejsou moje oblíbené …
Měl bych o dva kousky zájem. Pokud to bude možné tak jedno světlé a jedno tmavé. Kontakt přes e-mail. Díky.
Pokud se nepletu tak bylo na vyber asi 12 barev.
Kdyz hodne poprosime, tak nam Honza opet zprovozni geo e-shop ![]()
Prosim, prosim…
Prvni vlnu jsem nejak nestih. Pokud dojde k priobednavani jevim zajem tak o 2 ks.
Bylo by fajn, kdyby byly jineho designu… Pak bych si take objednal… )
Jakozto novi geokaceri bysme byli radi, kdyby se priobjednalo. Chteli bysme 2 ks.
Prosim, prosim o zprovozneni e-shopu.
Já bych do toho šel taky, zvlášť když by v tom byl příspěvek na GC.cz…jo a co taky nějaké samolepky, nebo nášivky? Jinak já bych vzal M a XXL nějakou pískovou nebo hnědou barvu…aby nám to v Poník teamu barevně ladilo ![]()
Bylo by to bezva, mě to poprvé také uniklo, vzal bych dvě, nejraději tmavě modrou (XXL).
Kdyby byl e-shop nebo aspoň info stránka , kde by se dal prohlédnout náhled, uvažovali bychom o tom …
hned jak se nam podari upgradovat, vrhnu se na tricka. do te doby radsi nic, bojim se, ze by se to mohlo ztracet pri nejakem vypadku. jinak je fajn, ze se vas uz ozvalo tolik, aby jsme mohli tisknout.
pcr» na to jsem myslel uz puvodne. chce to jen dobre pripravit. muselo by to ale vsechno chvili pockat a my by jsme museli neco vymyslet. tak ted nevim.