Geoztráty a geonálezy - nabídka ;)

Dnes jsem poblíž jedné finálovky v blíže neurčené lokalitě v Praze :wink: našel na zemi funkční iPod. Pokud je majitel geocacher (což trochu předpokládám, podle místa nálezu), tak když mi sdělí přinejmenším typ, barvu přehrávače a kde jej mohl potratit, tak mu jej vrátím. :smiley:

To je milé, plně podporuju a přeju návrat majiteli.

Když jsme u zavádění nových rubrik :):wink: , nabízí se rubrika odešli z našich řad :D.