Dnes jsem poblíž jedné finálovky v blíže neurčené lokalitě v Praze
našel na zemi funkční iPod. Pokud je majitel geocacher (což trochu předpokládám, podle místa nálezu), tak když mi sdělí přinejmenším typ, barvu přehrávače a kde jej mohl potratit, tak mu jej vrátím. ![]()
To je milé, plně podporuju a přeju návrat majiteli.
Když jsme u zavádění nových rubrik :)
, nabízí se rubrika odešli z našich řad :D.