objavili sa nove nemecke geocoiny, daju sa trackovat na gc.com, maju samostatnu ikonku, geocoiny su inac podobne travel bugom, cestuju z cache do cache. Ideme s Dorcadionom nejake kupovat, nemate este niekto zaujem? Cena 8,49 EUR za kus + na postovne sa zlozime. Ak mat zaujem, napiste sem.
Link pro zajemce.
8.49 EUR, to je asi nejdrazsi TB alternativa.
Az bude (jestli bude
) CZ geocoin, koupim ho i za 15€, nemeckej za tolik penez, nee… ![]()
beriem to ako jedno posedenie v hospode :))) to je ta ista suma
No jestli myslis nemecke, tak to ti tak na ty tri kusy vyjde. Jestli ceske, tak american by rekl, ze mas vazny problem s alkoholem. ;-)) Paklize nechodis nekam pod orloj.
Ne vazne, za ty penize mi to prijde fakt drahe.
Něco takovýho mě taky napadlo. To je obyčejně naše společná útrata a to já piju drahý nealko a Groula má problém s alkoholem ![]()
no je to okolo 260 Kc, to je len 10 piv v centre, a ked si k tomu dam jedlo, tak dajme tomu 6 piv… bezna taxa napr. na geopive :)))
aby bolo jasne, povodna otazka bola, kto si chce s nami objednat, takze ak nikto, mozeme tento hlbokomyselny thread uzavriet :)))))