Google Earth 4 BETA - zobrazení kešek

Pěkný den, nainstaloval jsem si novou verzi Google Earth a prohlížení keší již není tak pohodlné jako dříve, protože se nezobrazují ikonky podle typu cache a ještě se hned do zobrazení cpou názvy. Nevíte někdo jak z toho ven? Pokud ne, tak není problém, prostě se vrátím ke staré verzi. :wink:

Což je taky hint pro ty co ještě nepřeinstalovali: Je zatím zbytečné upgradovat, 3D baráčků s texturou je stejně na celé zeměkouli jako šafránu a další funkce asi v ČR stejně moc neupotřebíte…