BOMBA !!!
Koukám zvovna do GE, co mi tam blbnou ikonky a pak mi to došlo, jsou personalizované!!! Odlišené ty, které jsem ještě nenašel. Po tom jsem vždy toužil !!!
BOMBA !!!
Koukám zvovna do GE, co mi tam blbnou ikonky a pak mi to došlo, jsou personalizované!!! Odlišené ty, které jsem ještě nenašel. Po tom jsem vždy toužil !!!
Joo? ja tam vidim fseeeckooo:(
Ja taky a vsechno stejne.
A to jsem si i znova stahnul soubor z gc. Tak nevim, co delam blbe. Poradi nekdo?
Jenom Volfiho cunik dosel jiste zmeny, nemylim-li se. :-))
Michal
Všechno tam je, ale ty nenalezé mají jinou ikonku, modrý, bíle přeškrtnutý čtvereček, ale asi se s tím něco děje, protože mimo Prahu to je postaru a některé nalezené mám jako nenalezené. Nechápu co s tím dělají, asi jsem se radoval zbytečně :((
ja tam vidim vsechny jako nenalezene, a desne me to provokuje, hned bych vyrazil cachovat:)
Na vychodni fronte klid.. ja mam tiez vsecko postarom. Instaloval si si nieco?
Aha, planý poplach. Uz jsem to pochopil, to jenom všechny mysterky ztratili ikonu a já se shodou okolností zabýval těma mnou nenalezenejma. Ale, že jsem vás nabudil? Sebe taky.
Tak já jdu raději kešovat fyzicky, virtuálně mi to dnes nejde…
myslim ze se neco podobneho chysta - usuzuji z tohodle announcu… Username Lockdown On May 15 (now 22) - Geocaching HQ communications - Geocaching Forums