Google Earth

BOMBA !!!

Koukám zvovna do GE, co mi tam blbnou ikonky a pak mi to došlo, jsou personalizované!!! Odlišené ty, které jsem ještě nenašel. Po tom jsem vždy toužil !!!

Joo? ja tam vidim fseeeckooo:(

Ja taky a vsechno stejne. :frowning: A to jsem si i znova stahnul soubor z gc. Tak nevim, co delam blbe. Poradi nekdo?

Jenom Volfiho cunik dosel jiste zmeny, nemylim-li se. :-))

Michal

Všechno tam je, ale ty nenalezé mají jinou ikonku, modrý, bíle přeškrtnutý čtvereček, ale asi se s tím něco děje, protože mimo Prahu to je postaru a některé nalezené mám jako nenalezené. Nechápu co s tím dělají, asi jsem se radoval zbytečně :((

ja tam vidim vsechny jako nenalezene, a desne me to provokuje, hned bych vyrazil cachovat:)

Na vychodni fronte klid.. ja mam tiez vsecko postarom. Instaloval si si nieco?

Aha, planý poplach. Uz jsem to pochopil, to jenom všechny mysterky ztratili ikonu a já se shodou okolností zabýval těma mnou nenalezenejma. Ale, že jsem vás nabudil? Sebe taky.
Tak já jdu raději kešovat fyzicky, virtuálně mi to dnes nejde…

myslim ze se neco podobneho chysta - usuzuji z tohodle announcu… Username Lockdown On May 15 (now 22) - Geocaching HQ communications - Geocaching Forums