Google map v GSAK přestala fungovat

Ahoj,

přestala se me zobrazovat google mapa v GSAK v režimu split screen. Místo toho dostávám chybovou hlášku. Setkal jste se někdo s něčím podobným, jak jste to vyřešili? Díky za náměty.

setkal jsem se s tim taky,
dal jsem ANO a pak jsem vystoupil a nastoupil znovu GSAK… pripadne jeste restartovat komp…
M.

ani jedno nepomáhá :frowning:

zkuz vycistit v IE cache

viz. forum GSAKu

vyřešeno! Všechny osvědčené návody ostřílených borců selhaly, nakonec pomohlo smazat celý obsah adresáře c:\document and settings\<username>\local settings\temporary internet files\ :slight_smile: