Ahoj,
přestala se me zobrazovat google mapa v GSAK v režimu split screen. Místo toho dostávám chybovou hlášku. Setkal jste se někdo s něčím podobným, jak jste to vyřešili? Díky za náměty.
Ahoj,
přestala se me zobrazovat google mapa v GSAK v režimu split screen. Místo toho dostávám chybovou hlášku. Setkal jste se někdo s něčím podobným, jak jste to vyřešili? Díky za náměty.
setkal jsem se s tim taky,
dal jsem ANO a pak jsem vystoupil a nastoupil znovu GSAK… pripadne jeste restartovat komp…
M.
ani jedno nepomáhá ![]()
zkuz vycistit v IE cache
viz. forum GSAKu
vyřešeno! Všechny osvědčené návody ostřílených borců selhaly, nakonec pomohlo smazat celý obsah adresáře c:\document and settings\<username>\local settings\temporary internet files\ ![]()