Zda se mi to nebo pribyla podpora silnicni site pro CR u GE resp. GMaps? Nevim mozna mi to uniklo, ale vzdycky jsem mel pocit, ze tam ulice nejsou…
Ja myslim, ze tam vzdycky byly. Aspon teda nazvy ulic v Praze a Brne urcite. A ty silnice myslim taky.
ano boli tam vzdy, zrejme si len nemal to policko zaskrtnute
Nikoliv, uliční síť byla pouze v Google Earth, nyní je dostupná i v Google Maps a to pro skoro celou Evropu.
jo, ja som reagoval na Google Earth, Google Maps nepouzivam
Ja rovnez.
tak to sem rad ze sem furt este zdravej =)) ten support v GM je supr!