Ahoj, chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s Cobrama :o) jaky jsou v porovnani s Garminem a Mag.?
Diky
Ahoj, chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s Cobrama :o) jaky jsou v porovnani s Garminem a Mag.?
Diky
Co takle vyhledavani ve foru? .)
Ouha, sorry, no myslim, ze tohle mi staci :o)