GPS Cobra

Ahoj, chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s Cobrama :o) jaky jsou v porovnani s Garminem a Mag.?

Diky

Co takle vyhledavani ve foru? .)

http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=17469#17469

Ouha, sorry, no myslim, ze tohle mi staci :o)