GPS eTrex Legend

Prodam (Mountfield), jeste v zaruce (pořízení srpen 06). Pristroj + mapy + kabel + USBkabel, držák na kolo,v originalnim baleni. Pouzivany od ledna 07. Cena 3 700.-Kc.Olomouc,Prostějov, v pátek Hodonín, v sobotu Zlín.

Tak to beru! Sem ochoten si pro ní přijet do prostějova…ozvi se co nejdřív [email protected]  608273410

koupil bych jí na dobírku… Jsem z ČB. napiš mi na email [email protected] pokud je ještě k mání.

sorry, už ji mám doma. PVBOLT asi zapomnel napsat do fora: PRODÁNO!!!

Info pro zájemce o GarmineTrex Legend: zrovna dnes jsem v Metropolitním Expresu narazil na inzerát Mountfieldu, že prodávají eTrex Legend + mapa ČR TOPO 50 za 2980,-. Na webu Mountfeldu jsem ale nic podobného nenašel.

prokesTOM

Koupím datový USB kabel k Legendovi. [email protected]

jj.Je to pravda,byli jsme si tam pro něj.Prý akce platí jen přes květen .Ale za tu cenu je to v poho.[:)]

Taky by mi přišel  vhod.Kdybys byl úspěšný ,pošli pls info,kde se dá opatřit.Všude nachazím jen seriové. .Díky [Y]

[quote] proxyon: Taky by mi přišel  vhod.Kdybys byl úspěšný ,pošli pls info,kde se dá opatřit.Všude nachazím jen seriové. .Díky [Y]

[/quote]

Obavam se, ze jedinym resenim je pouziti serioveho kabelu s prikoupenym adapterem RS232 <-> USB, ktery se da sehnat za par stovek. Ja to tak pouzivam a funguje bez problemu.

hele poradte mi prossim, tedy myslite ze jde za tu cenu o ten typ o guuud kauf jak se rika? nevim, sem docela zelenac v tyhle oblasti.. dekujuu

Za ty penize to je dobra koupe, vzdyt nejakych bratru 1 600,- z toho stoji jen mapa. Legend na kacereni urcite staci a je vyborny i pro pouziti na kole. Jeho nevyhodou je, ze neumi routovat, takze trasu si musis predem pripravit v PC. Ale (aspon z meho pohledu) je to vada jen kosmeticka.

Kolika místné je označení bodu 6 nebo 7?  GC1234  nebo GC12345 ?

[quote] MiraH: Kolika místné je označení bodu 6 nebo 7?  GC1234  nebo GC12345 ? [/quote]

V Legendu nebo v geocachingu? 

To záleží na stáří keše, ty starší mají 6 zn. novější 7zn. Pokud myslíš výše zmíněnou GPS-ku, tak ta má název WP na max. 10zn.

Myslel jsem v eTrexu, takže díky.

Zde jsou oficiální informace. Jen nevím, proč tam není napsaný i kabel, měl by být v ceně. Aspoň minulý pátek jsem to tak kupoval...

[URL]http://www.mountfield.cz/satelitni-navigace-za-par-korun/[/URL]

 

Kabel tam napsaný je, úplně dole :slight_smile:

To ano. Nechápu ale proč není uvedený i v tom výpočtu konečné ceny nahoře...I na paragonu co k tomu mám, je jako další položka... Ona ta sleva pak vypadá i mnohem akčnější [:)] Je už docela rozdíl jestli těch 2980,- je ze 7890,- co mají na webu, nebo z 8440,- co je vidět na paragonu [:)]

Tak u jsem tu redukci  RS232 <-> USB pořídil a funguje super.Díky za radu :o))

[quote] proxyon: jj.Je to pravda,byli jsme si tam pro něj.Prý akce platí jen přes květen .Ale za tu cenu je to v poho.[:)]

[/quote]

kde pisou ze je to jen pres kveten?