Zdravím. Protože bych chtěl konečně vyměnit Geka za něco lepšího. Mám několik dotazů.
- Má cenu pořizovat si CSx? Jak tak čtu vlákna, tak kompas nic moc, navíc vyžaduje obštrukci s kalibrací oproti busole, nebo normálnímu kompasu. Takže zbývá jen ten barometr. A i tady je problém s výškou (v závislosti na počasí) byť je přesnější než vypočítaná výška z údajů družic. Nebo to je jinak?
- Vyplatí se koupit v nějakém eshopu v usa, nebo v evropě? (cena vs. záruka, doprava)
- Jakou, nebo jaké pořídit pro začátek mapy (aby me to nezruinovalo). Nějaká ČR turistická (stačily by jen některé jednotlivé oblasti) a k tomu Praha a ČR s navigací po křižovatkách (nebo to je zbytečné).
S mapovými přístroji nemám vůbec žádne zkušenosti, takže si rád nechám poradit. Díky.