Hmm tak to "dost", je asi tak desetina, co je v CR celkem, nebo spis jeste min. Doporucuji pouzivat mapu na geocaching.com. Tam jsou vsechny, az na nektere vyjimky, co neprosly schvalenim a jsou jen na opencachingu.
Tyhle stranky se tu resily uz mockrat, tak si to zkus najit ve starych forech pomoci googlu. Nejak se mi momentalne nechce vybavovat ani svoje nazory na tohle tema, natoz cizi.
Stahni si k mapsourcu jeste nRoute.
S infomapou ti snad poradi nekdo jiny. Dalsim velice pouzitelnym programem je OziExplorer, ktery pouziva bitmapove mapove podklady, popripade Touratech QuoVadis
Tak mě běhá Legend s Infomapou 13 naprosto v pohodě. K nastavení ti asi teď moc nepovim, pač jsem před hodinou začal přeinstalovávat notebook… Prostě musíš v Infomapě nastavit správnej COM port a rychlost přenosu a GPSka musí bejt přeplá na komunikaci v NMEA protokolu.