GPS mapa

Zdravím všechny ,mám návrh [:)]pro ty co používají mapy Topo nebo Mountfield nebo prostě jako soubor gdb, na vytvoření privátní mapy .Sám mám mapu s vlastníma keškama jako určitě každý z vás . Co kdyby jsme je seslali na jeden mail převedením map do GPSky by mohla vzniknout mapa se všema keškama  která by se dala rozeslal zase zpět?
 
Jo a ještě prosím, prosím, nedělejte z kešek smetiště[:@] než tam dávat hovadiny které vám bylo líto vyhodit tak to radši tam nedávejte nic !!!!!!!!

No, zkusil jsem to. Z POI.cz jsem stáhnul gpx soubor keší a otevřel v MapSource. Přijde mi to tak nepřehledné, že jsem stejně skončil u své mapy s několika vyhlédnutýma.