GPS modelkou? Darujte pro GEOkalendar 2010!

Jelikoz a protoze kalendar 2009 se libi, to vidim z doslych objednavek, uz se pomalu chystam na pristi vydani :slight_smile: K tomu jsou potreba dobre fotky, a nejlepe, jak jsem tak vypozoroval, aby uz na nich bylo neco, motiv, geocachingovy. Krajinka od cache zjevne ač krasna, nestaci. K priprave takoveho zaberu bych nutne potreboval nejakou GPS, kterou bych umistil vhodne do zaberu. Nemate nekdo nejakou rozbitou, nefunkcni GPS, ktera by se chtela stat modelem? :slight_smile:

Via est scopus! Cesta je cil!
GeoKalendar 2009
- http://www.geokalendar.dpnet.org