GPS modul Evolve goTraxx

Zdravim,

uvažuju o koupi BT GPS modulu Evolve goTraxx, který má přímo ve specifikacích plnou podporu geocachingu. Tak bych se chtěl optat zda s tímto modulem máte někdo zkušenosti. A ještě zda mi bude fungovat s T-Mobile MDA Vario / HTC Wizars / Qtek 9100?

Více info o modulu např. zde: http://www.cybex.cz/produkt.aspx?src=55&scut=EVG-SGEGTX

Předem díky moc za odpovědi..

Samotný modul ti jen chytí satelity a zbytek zařizuje program, který máš v tom zařízení. Na něj jsou požadavky Bluetooh a nějaký tobě vyhovující software…

Už mám od kolegy připravený test, během týdne bych ho měl snad už konečně vydat.

Tak jsem si ho už obědnal z Cybexu! Vím, že k tomu potřebuju software v PDAčku.. jde mi jen o to zda se po BT spolu dohodnou (ovladače apod.)..? Díky ještě jednou moc za odpovědi..

Tento GPS modul mam asi ctrnact dni a absolutni spokojenost. V panelaku ho musim mit na okne, jinak na chalupe ho staci polozit uprosted mistnosti na stul a chodi bezvadne. V terenu ok.

Mám ho ve spojení se stařičkým PDA HP h5550.
Citlivost GPS je fantastická.
S TomTomem to funguje krásně.
Pro použití na geocaching jsem si nainstaloval trial BeeLineGPS. Bohužel je to naprosto nepoužitelné. Chová se to jakoby byly informace z GPSky "zpožděné". Např. dojdete na waypoint a BeeLineGPS ukazuje, že vám zbývá ještě 12m. Zůstanete stát a údaj se pomalu zmenšuje až se po nějakém čase ustálí na konečné hodnotě (třeba 1 m).
Nevím, jestli je problém v GPS, PDA, SW nebo nějakém nastavení. Třeba mi někdo poradíte…
(Před pár dny jsem potratil svého Legenda. Ten byl (až na nízkou citlivost) naprosto bezkonkurenční.)

Tak jsem nainstaloval GPSDash a s ním to funguje zatím moc pěkně.

Tak dnes na Navigovat.cz vyšla recenze tohoto modulu, teda tam ho nazývají jako "Gtraxx"..
Evolve Gtraxx: pětkrát víc za stejnou cenu (test GPS modulu)
http://navigovat.mobilmania.cz/testynavigaci/Ar.asp?ARI=113604

Už se nemůžu dočkat až s ním vyrazím na lov kešek.. :slight_smile:

Tohle téma je sice asi dávno mrtvý ale přidám trochu do mlýna…
Nedávno jsem si za fajn peníze pořídil Nokii E50 a po pár dnech slintání jsem to nevydržel a koupil si právě kvůli všem veskrze kladným recenzím právě goTraxxe a musím říct že to chce sice trochu cviku naučit se lovit "kešky" ale každopádně parádička. V kombinaci se SmatrcomGPS což je parádní "švýcarský nůž geokačera" s dobrejma mapama a TomTomem mám v telefonu a GPS modulu mnohem víc než bych kdy očekával :slight_smile:

Navíc mne překvapila super citlivost v neprostupných lesích a jedna super perlička ten goTraxx má stejnou baterku jako E50 takže když už telefon nemůže tak prostě přehodím baterky :slight_smile: Zkrátka super věc :slight_smile:

Sím vás.. Umí nějaký Evolve GPS Modul logování cesty mód ?

No asi jo…

vs.
http://www.pcw.co.uk/articles/bigpicture/2168543

Zdá se mi to, nebo QSTARZ je Evolve ? A pokud ano, tak BT-Q1200 umí i logování.