GPS pro manželku

Sháním nějakou “obyčejnou” gpsku pro manželku. Nemohu se rozhodnout mezi těmito typy: Geko 201, Legend (US verze) a GPS60 (US verze). Když ke Geku přičtu kabel, tak všechny 3 stojí přibližně stejně. Prioritou je citlivost, na druhém místě jednoduchost ovládání, na třetím čitelnost displeje, … , na posledním mapa. Sám jsem spokojeným uživatelem BT-338 (SIRF III) + PDA, manželka má sice taky PDA, ale když ji vidím s tím pracovat…, prostě není technický typ. Tak kterou z výše uvedených gpsek ji mám vybrat? Díky za rady.

Vyjimecna to zena, ona chce GPSku? Jak jsi to dokazal? Pro moji manzelku jsem nejlepsi GPSka já, ale je pravda, ze s Vistou docela funguje a PDA si ani nevsimne, ale kdybychom nemeli deti, ktere zachazi se vsim bez problemu, pochybuju, ze by to vubec zkusila, takhle ma motivaci :-)))))))))). Myslim, ale ze ji prave mapa dava predstavu o tom co ty souradnice vlastne znamenaji.

Přece jen svou ženu už trochu znám, :slight_smile: proto jsem napsal ty priority právě v tomto pořadí. Mapy má v PDA, orientační smysl i bez mapy má vynikající (kam se na ní hrabu), v podstatě potřebuje gpsku pouze na dohledání keše. A jak jsem to dokázal? Nevím, ale i tchán (78) si občas hraje s klukem na playstationu. :-))