GPS TomTom GO?????

Ahoj,
zalíbil se mi GEOCACHING a rozhodl jsem se tedy hledat pomocí GPS.Doma máme GPS TomTom GO kterou používáme při cestování v autě a sme s ní spokojeni, ale mám strach, že na Geocaching nepujde použít vzhledem k tomu, že s ní nejsem schopný hledat nic co není na silnici, protože nemám žádný signál a není na ní ani žádná orientační šipka.NEVÍTE O NĚJAKÉM PROGRAMU NEBO NĚČEM CO BY MĚ MOHLO POMOCI S TÍM ABYCH S TOUHLE GPS MOHL HLEDAT POKLADY GEOCACHINGU???:)PŘEDEM DÍKY ZA ODPOVĚĎ!!!:slight_smile:

No, prvně si zkus do Tomíka nahrát jednotlivé kešky jako POI (body zájmu). Existuje na to makro do GG. Pokud si dáš navigovat na příslušný POI, tak na většině keší poblíž silnice tě to navede a taky v terénu, kdy na mapě zhruba vidíš kudy kam se pohybuješ. Já Tomíka takto používám pro přiblížení ke keším a pak dohledávám podle "čuchu" nebo navigací v mobilu…