GPS z Ameriky

Ahoj ve spolek. Mám možnost nechat si dovézt MAP60 CS z Ameriky za lepší peníz, než se dá sehnat u nás. Může v tom být nějaký problém? Se softwarem, s mapami, s kompatibilitou, prostě s čímkoliv? Máte s tím někdo zkušenosti? Předpokládám, že problém bude v záručním servisu, ale s tím už bych se nějak smířil…

Budes tam mat americku basemapu - nevadi, ak mienis kupit ceske mapy a mapy uzemi, kde sa budes pohybovat.

Zaruka - nastuduj si to na garmin webe, ale nedavna info hovorila, ze to budes v pripade poruchy posielat postou do Londyna.

Takze si to zvaz.

Situace je takova, ze kompatibilita by mela byt bez problemu, akorat je fakt problem se servisem, mel jsem debatu s jednim a odmitaji vzit US verze na opravu, reklamace neprichazi take v uvahu. Mozna bys v pripade problemu nejaky servis sehnal. Koukni na stranky www.skyfly.cz, prodavaji EU i US verze za pomerne dobre ceny a mas vzdy moznost jim US verzi, alespon behem zaruky, hodit na hlavu. Jeste mne napada, ze v US verzi je original mapa sveta podrobnejsi v casti ameriky, ve verzi EU kupodivu evropy :slight_smile:

No jo, jenze ty pomerne dobre ceny jsou porad ceske. Na SkyFly koupim 60 CS (US) za 15k a v US ji koupim za 11 a to je porad sakra rozdil… Ted je otazka, jak se mi muze prodrazit pripadny servis.

No pravda to je, ale z vlastnich zkusenosti, kdyz jsem si objednal v eshpu autoradio a hned slo do autorizovaneho servisu, aniz vydalo jediny hlas z CD, radeji vse koupit doma. Nekde se tu resilo posilani GPSky do Londyna, coz neni nejlevnejsi. Samo pokud se postesti, tak nemusis mit po celou zivotnost pristroje jediny problem. :slight_smile: Ja jsem ted objednal od tuzemske firmy GPSMAP 60C EU verzi za 14000,- s DPH.

Já mám 60C z USA a je OK. Base mapa je stejně tak obecná, že mi ani nechybí.

Pokud si koupíš Atlas 10R (3500,- Kč), tak je jedno, jestli máš US nebo EU verzi.

Pokud riskneš tu záruku, tak za těch 14 000 koupíš přístroj i mapu.

Toť můj názor, ale možná bych mluvil jinak, kdyby se porouchala ;o)