Nevíte kde by se dala sehnat co nejlevněji nová GPSka ta moje je uz stará. dik za odpověď.
A co máš za GPS? A kolik za novou hodláš dát? Dříve jsem používal telefon Nokii a GPS BT modul. To mě přišlo jako levné řešení, ale práce s normální navigací je opravdu příjemnější. Různé Garminy, když dovezeš přimo z USA, vyjdou asi tak o 1/3 levněji. Na jiném místě tady ve forech se o tom píše.
Taky je dobré koukat po inzerátech, www.annonce.cz nebo www.aukce.cz atd...., tam občas narazíš na zajímavou cenu. Já takhle koupil novýho Garmina 60XSc za 10000. V obchodě tenkrát stál kolem 18000. Ten člověk co od kterýho jsem ho koupil, si ho pořidil na navigaci do auta a byl s ním nespokojenej. Kamrád koupil nového Garmina 60XS za 8000, byl dovezenej z USA. Je pravda, že u těch dovezenejch může nastat problém s reklamací, ale já bych to asi risknul.
Koukal jsem na ten skyfly. Tusite nekdo, jaky je rozdil mezi EU a US verzi? Krome ceny a toho ze je to dovezeno z US ![]()
Je to napsane na te strance hned nahore. Ma jinou zakladni mapu a jazyk nema cz. Ten tam dohravaji pres nejaky patch.
Funguje na US verzích 60CSx WAAS/EGNOS stejně tak jako na evropských? Co jsem četl, tak s tím alespoň v minulosti byly problémy. Díky [;)]
No myslel jsem na etrex legenda klinde pouzityho, ale zkousel jsem davat inzeraty vsude mozne na inter netu i tady, ale nikdo se mi neozval. a kdyz jsem odpovidal na nabidky tak vsich ni meliuz prodano.
[quote] lflute: Nevíte kde by se dala sehnat co nejlevněji nová GPSka ta moje je uz stará. dik za odpověď. [/quote]
Dost levně se dá pořídit GPS při objednání z Ameriky
No jo jenze ja do ameriky nejedu a musel bych si kupovat mapy ja jsem spis myslel treba uz pouzitou.