zdravím má někdo zkušenosti s tímto softem na mobil? nejde mi export ani import tras … mobil Nokia N70 soft legálně zakoupen
Ahoj kolegové!
Program GPSJ znám velice dobře :p. Na své stařičké Nokii 6021 jsem ho s úspěchem používal a pro autory (z Polska) s velkou radostí testoval. Občas jsem jim napsal nějaký ten nápad na zlepšení… Pak jsem krátce přešel na N 6230 (bez "i") a nakonec utekl k symbianovému N 3230. Ten poslední zmiňovaný má ale jeden vážný problém - telefon nemá podporu JAVY CLDC 1.1, jen 1.0
a tak jsem začal používat jiný program. Pro Geocaching perfektní - a to i na "obyčejném"
mobilu.
Více k přečtení tady.
A to předpokládám, že pánové programátoři GPSJ ještě vylepšili… a dále budou :p.
mno jo ale co ten import a export jak tras tak bodů :-/ nevíš co s tím nebo poraď jiný program na nokii N70
Export jsem tehdy zkoušel, ale byl problém s paměťovou kartou (u 6021). Myslím, že u N70 nebude potíž ani s importem. Tady píší, že by program GPSJ měl baštit GPX, KML i CSV. Tak doporučuji pátrat
- třeba přečíst manuál.
Já teď používám SmartCom GPS (už rok), kvůli výše zmíněnému problému s GPSJ v mém telefénu. Tam je export i import pohodička ;). SmartCom Navigator by měla být dokonce odlehčená, freewarová verze výše zmíněného komerčního programu.
'Brou noc :p!
manuál mužu číst od shora dolu a od spoda nahoru ale problém s importem a exportem neni řešen a ja vocas za to zaplatitl :-/ jak vyjednat reklamaci v češtině :-/
Tak zkus VlkGPS. Myslim si, ze ten by mel fungovat i na te tve Nokii a je zdarma. Pro geocaching je to perfektni nemapova aplikace a podporuje export a import nekolika formatu.
http://vlkgps.bielyvlk.sk/
Jeste na svem SE K750 pouzivam mapovou aplikaci TrekBuddy a HandyGeocaching, ktery si stahuje info o kesich rovnou z webu.