Co si myslite o tech to dvou strojich? mate nekdo s tim zkusenosti? ktery je lepsi?
Lepší je 76CS protože má dvojnásobek paměti. Horší je 76CS, protože je větší a nelíbí se mi. ![]()
Jsou identické, rozdíl je opravdu jen v té paměti a vzhledu. A 76CS má myslím navíc nějaké symboly pro mořeplavce, pokud to využiješ jako suchozemec. Je asi vhodnější do lodě a do vzduchu, na zemi se více hodí 60CS. Ale má méně paměti. Pro turistiku to stačí, pro autorouting to může ale nemusí stačit, záleží kam člověk jede. Mi těch 56 MB stačilo na cestu do severního Švédska + tomomapy tamějších oblastí, ale musel jsem pečlivě vybírat jednotlivé listy. Tam je ale hodně řídká síť silnic. V Německu by to bylo asi málo, tam je hustá síť. ČR se vejde celá i do 60CS jak topo tak silniční a ještě něco zbyde.
Diky moc za radu
mám o čem přemejšlet
60 a 76 jsou, co se tyce hw, identicke pristroje, 76 ma pouze vetsi pamet na mapy. 60 je primarne urcena na outdoor (tedy k poveseni na batoh), 76 je primarne urcena pro yachting (tedy k polozeni vedle kormidla ![]()
Aby nedoslo k nedorozumeni … do 60-ky se vejde cela ToPo50 NEBO cely Atlas 10R. Najednou, bohuzel, nikoliv … ToPo50 ma +/- 27 MB, Atlas10R ma 33MB + 14MB navigacni data …
Diky moc za informace