a máme tu novou verzi - FW 2.6
[quote]
už jsem si ho nainstaloval, ale problém s výpadkem signálu neodstranil Ani nevím co tento FW řeší. Je to někde popsáno?
co jsem zatím zjistil, tak s tím konečně jede nRoute a už se samovolně nevypíná při nastavování Map Page…
ale Ozi s tím dál nejede… ![]()