GPSMap 60CSx - nová verze FW

a máme tu novou verzi - FW 2.6

http://www.garmin.com/support/agree.jsp?id=1245

[quote]
už jsem si ho nainstaloval, ale problém s výpadkem signálu neodstranil Ani nevím co tento FW řeší. Je to někde popsáno?

http://www.garmin.com/support/download_details.jsp?id=1245

co jsem zatím zjistil, tak s tím konečně jede nRoute a už se samovolně nevypíná při nastavování Map Page…
ale Ozi s tím dál nejede… :frowning: