Máte někod zkušenosti, jak je srovnatelná citlivost a schopnost příjmu ve špatných podmínkách mezi těmito dvěma stroji? Myslím původní 76C, který má zřejmě stejný chip jako Legend Cx, ale Helix anténu
76C jsem nejakou dobu pouzival. Citlivost nic moc, malinko hustsi les a signal byl pryc, to same budovy a husta zastavba. Nesrovnatelne s 60csx. Prislo mi to jako delane hlavne na lod, s externi antenou (tak to take pouzival ten, co jsem to mel od nej pujcene).
Takže do 8000 bude lepší etrex Cx (kvůli paměti) nebo možná i eXplorist 210?
Ještě lepší je tohle. A není to o moc dražší.