GPSMAP 76CS

Taky mám na prodej barevný GPSMAP 76CS, má to kompas, výškoměr a 115MB paměti pro mapy, což je bomba, neboť se tam vleze skoro celý glóbus :slight_smile: Je to fungl nové, nerozbalené, v originál krabičce, je k tomu USB kabel do PC, šňůrka a nějaké CD. Dovezeno z USA.

Za 14000,- Kč

Kurnik sopa! Zrovna jsem zaplatil 20000 za evropskou verzi…

No vidis, to je skoda. Ale co, zas tam mas mapu Evropy; pry tam je konecne i nase vlast trosku podrobneji (jestli teda nekecaj :slight_smile:

Tak už nic, už je u nového majitele. Doufám, že se o něj bude dobře starat, dávat mu mlíčko a drbat na bříšku, je to totiž fakt mazlík. :slight_smile: