Stáhnul jsem si nějaké trasy z http://www.bike-gps.com/ ve formátu .BTK , ty se mi podařilo bez problému dostat pomocí freeuploaderu do garmina, ale ještě tam jsou u toho,předpokládám waypointy, ve formátu .WPT , a ty nevím jak je tam dostat. Proto bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví jak na to, jak je převést do nějakého garmin formátu a pak je nějak poslat do gpsmap60.
Na konverzi téměř libovolných formátů použij GPSBabel.
No ten jsem právě zkoušel, ale bez výsledku, možná bych potřeboval menší návod?
Do prvního políčka "input formát" jsem vybral z roletkového menu několik možností, jako: oziexproler; fugawi; delome xmat....... .wpt
Do druhého" fiile" jsem zadal umístění souboru .wpt
"Option" jsem nic nezadával
Dále do políčka " output formát" jsem zadal : garmin POI database; garmin mapsource . GDB
Do políčka "File" umístění souboru, kam to chci uložit,
a "Option" sem nic nevyplňoval.
A vždycky mi to uložilo soubor s nulovou hodnotou bez jakékoliv přípony[:(]
Možná by ještě stačila nějaká jiná kombinace?