Ahojte je tady někdo kdo vyzkoušel tyto dva prográmky a mohl by ze svých zkušeností říci, který je podle jeho názoru lepší a v čem. Chci jej používat na zařízení Asus P535.
Zatím jsem vyzkoušel Vito a BeeLineGPS první je velmi jednoduchý program a vhodný jen do začátku, druhý již dobře propracovaný ale bez podpory map.
Mám BeeLineGPS a GeoScout a jsem spokojený. GPS Tuner se mi zdál moc pomalý.
rozhodně doporučuji Geoscout. prošel jsem si snad všema programama a je z nich nejlepší.
Začínal jsem s TomTomem !!! pak jsem v nouzi zkopušel Igo, Beeline, GPS tuner a nakonec Geoscout a ten je bezkonkurenčně nejlepší. ![]()
Geoscout je nyni v posledni verzi opravdu dobre propracovany, je to program, ktery se primo speializuje na Geocaching, takze tam nejsou zadne zbytecne funkce navic, je tam jen vsechno co se tyka kesovani. Velmi dobre spolupracuje s netem a to jak s GC.com tak s nacitanim map, navic je k mani doplnek, ktery umi ztahnou i cz turisticke mapy do geoscouta GSMapLoader od kacera LudekV ( http://luv-i.net/GS )
S Geoscoutem uz opravdu neni potreba tuzka a papir.
Tady jsou dve temata o Geoscoutu, tak si to muzes procist:
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=8&thread_id=10008
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=8&thread_id=6489
Díky za odpovědi.
Zkoušel někdo z vás načítat keše ze Skrýšotlače asi něco dělám chybně, ale moc mi to nejde.