GPX -> WPT

Poradíte nějaký program, který umí vyexportovat z GPX WPT soubor pro Oziho? Používám na to GSAK, ale přijde mi, že je to jako jít na komára s palicí a také mě už nebaví čekat na stále se prodlužující úvodní obrazovku..
Stačil by mi nějaký maličký prográmek, který by uměl jen tohle. Možná by mohl umět nastavit co přidat za informace k waypointu.

GPSBabel, ale nevim jestli jde nastavit pridani tech informaci.

Edit: Uz jsem tu jednou nahraval obrazek jak ho nastavit: http://www.geocaching.cz/forum/attachments/gpsbabel.jpg

GPSBabel 123 umí převést soubory .gpx na .wpt úplně v pohodě

Dík za tip, jdu to zkusit.

Já mám pocit, že Ozi umí načíst gpx soubor. A pak ti ty body klidně uloží jako WPT. Ale možná jsem nepochopil dotaz. B)

To sice umí, ale nejenom že ho načítá proklatě dlouho, ale jako název waypointu zobrazí kod keše a ne její název. Stejně to bohužel dělá i Gpsbabel. Zatím jsem nenašel nic, kde by to šlo tak komfortně (nadefinovat název, barvu, text v poznámce,…) jako v GSAKu…