gpx z cachemapy

V souboru geocaching.gpx staženém z cachemapy je celý <gpx> na jednom šíleně dlouhém řádku, a OziExplorer při jeho načítání vytuhne, takže to musím vždycky nejdřív přechroustat přes EasyGPS. Nešlo by přidat CR LF mezi <wpt>?

Co mas za verzi Oziho? Ja musim vzdy v GpsBabel prechroustat gpx na wpt. Nic jineho mi to nechce nacist. Gpx bych bral.

3.95.4i

Ja taky, ale nabizi to nacist body jen jako wpt.

“Import GPX File (Wps and Tracks)” je poslední řádka menu (zatímco “Load Waypoints from File” je čtvrtá řádka menu).

Ctvrta radka OK, posledni je jina. Poslu ti soukr. mail s obrazkem meho menu

Chtěl bych se jen zeptat, jestli jsou v gpx z cachemapy (geocaching.cz) všechny keše nebo jen některý? Soubor gpx jsem stáhl, natáhl do MapSource a některé (nemyslím tím zcela nové) mi tam chybí - udělal jsem něco špatně?

Asi to bude nevhodnou kombinaci zatrzitek. Kese jsou tam vsechny

V MapSource nebo v souboru? Co s tím můžu dělat?

Vsechny jsou na gc.cz. Ta zatrzitka pod cachemapou jsou vymluvna, proste zatrhnes co potrebujes.

Máš pravdu. Dík.