Tak jsi se Honzo dockal jen s nekolika hodinovym zpozdenim a mas ji ! Myslim si, ze Bila Dorota si to zaslouzi. Mej i nadale takovou chut do teto hry. Jirka
Gratulujeme! A přejeme Ti, ať Ti to krásné bláznovství vydrží a přináší Ti i nadále hodně radosti!![]()
Gratuluju, a at ti dalsi tisicovka utece minimalne stejne rychle jako ta prvni :).
jedna gratulace tisicovkari miri take od nas ![]()
Super, vítej v pavilonu! MOC ti gratuluji coby geokolegovi (nejen) z CGC! Tak ať ti to i nadále dobře šlape a v další tisícovce přeji méně drive-in a více turisticky-vycházkových kešek :).
Posilame velkou gratulaci k takovemu kulatemu cislicku…at to jde stale dobre ![]()
Supert hranice! Gratulace od Slajze a Tucka jen tak dal!!!