:) graphix !! 1000 !! :)

Tak jsi se Honzo dockal jen s nekolika hodinovym zpozdenim a mas ji ! Myslim si, ze Bila Dorota si to zaslouzi. Mej i nadale takovou chut do teto hry. Jirka

Gratulujeme! A přejeme Ti, ať Ti to krásné bláznovství vydrží a přináší Ti i nadále hodně radosti!:smiley:

Gratuluju, a at ti dalsi tisicovka utece minimalne stejne rychle jako ta prvni :).

jedna gratulace tisicovkari miri take od nas :slight_smile:

Super, vítej v pavilonu! MOC ti gratuluji coby geokolegovi (nejen) z CGC! Tak ať ti to i nadále dobře šlape a v další tisícovce přeji méně drive-in a více turisticky-vycházkových kešek :).

Posilame velkou gratulaci k takovemu kulatemu cislicku…at to jde stale dobre :slight_smile:

Supert hranice! Gratulace od Slajze a Tucka jen tak dal!!!